Renovace podlah Praha, Příbram a střední Čechy

Chcete své podlaze vrátit zašlý lesk? Pak právě vám je určena renovace podlah, kterou provádíme pro zákazníky ve městě Praha, Příbram a dalších oblastech Středních Čech. Během renovace podlah provedeme vyčištění podlahy a povrchové úpravy dle vašich přání a požadavků. Zajišťujeme nejen renovace podlah, ale též renovace parket a broušení parket.

Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto veškeré služby provádíme rychle a precizně - pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Renovace parket

Provedením renovace parket zajistí vysokou životnost a přirozeně krásný vzhled vašich parket po co nejdelší dobu. Při realizaci každé renovace parket používáme kvalitní přípravky od osvědčených dodavatelů. Renovace parket zajišťujeme komplexně - přijedeme k vám, provedeme broušení parket, ošetříme je vhodnými prostředky a provedeme povrchovou úpravu lakováním či olejováním.

Broušení parket

Broušení parket provádíme pro zákazníky ve městě Praha, Příbram a dalších městech Středních Čech. Poznamenal vaše parkety zub času? Neváhejte využít broušení parket od naší firmy, které obnoví zašlý lesk vašich parket. Parkety pečlivě obrousíme a na závěr broušení parket provedeme lakování dle vašich přání a požadavků. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oboru provádíme broušení parket v té nejvyšší možné kvalitě - využijte našich služeb a přesvědčte se sami.

Renovace kamenných podlah

Zajišťujeme též renovace poškozeného povrchu kamenných podlah. Během tohoto procesu kamenné podlahy přebrousíme, přeleštíme a provedeme povrchovou úpravu impregnací.

Služby

úklidové služby

úklid domácností

úklid kanceláří

úklid výrobních prostor

stavební a průmyslový úklid

péče o domácnost

praní, žehlení, oprava a údržba oděvů

čištění čalouněného nábytku

čištění koberců

čištění a mytí oken

malířské a natěračské práce

úprava, broušení a renovace podlah