Pár slov o naší firmě Vanost s.r.o.

Dne 25.srpna 1994 byla zapsána do obchodního rejstříku u Krajského obchodního soudu v Praze jako VANOST, společnost s ručením omezeným.

o nás

Naše společnost podniká v úklidovém průmyslu na profesionální úrovni již jedenáctým rokem. Transformace z fyzické osoby na právnickou se uskutečnila v srpnu 1994. S přibývajícími požadavky na trhu služeb se předměty podnikání společnosti rozvíjeli k součastným: správa a údržba nemovitostí, dokončovací stavební práce, poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví, údržba motorových vozidel a jejich příslušenství a další viz náš zápis v obchodním rejstříku. Můžeme proto našim zákazníkům nabídnout řadu úklidových, čistících a dalších služeb.

Pracujeme po celém Česku, 24 hodin denně, soboty a neděle, dle požadavku zákazníka. Naším prvořadým cílem je vysoká jakost poskytovaných služeb, dodržování technologické kázně, používání čistících a dalších chemických přípravků, které jsou šetrné k životnímu prostředí, uplatňování konkurenceschopných cen a v neposlední řadě spokojenost našich odběratelů.

Služby

úklidové služby

úklid domácností

úklid kanceláří

úklid výrobních prostor

stavební a průmyslový úklid

péče o domácnost

praní, žehlení, oprava a údržba oděvů

čištění čalouněného nábytku

čištění koberců

čištění a mytí oken

malířské a natěračské práce

úprava, broušení a renovace podlah